Podróże, ciekawostki, rozrywka - portal dla Polaków na całym świecie

Wojciech Ganc pochodzi z Sopotu. Z wykształcenia jest aktorem, lecz zasłynął jako brzuchomówca. Występował w telewizyjnych programach rozrywkowych w Polsce, w 2003 roku uczestniczył w Festiwalu Brzuchomówców (Vegas Ventriloquist Festival) w Las Vegas, USA.

Artysta i obywatel świata - w ostatnich latach mieszkał w Kanadzie, potem w Wielkiej Brytanii, obecnie wraz z rodziną mieszka w Berlinie.

Nie każdy wie, że zajmuje się też tarotem, chodzeniem boso po rozżarzonych węgłach oraz sceniczną hipnozą, podczas której ludzie robią to, czego nigdy wcześniej nie robili, w dodatku po seansie niczego nie pamiętają. A generalnie zawsze ma mnóstwo pomysłów i ciekawych projektów, tylko nie zawsze ma czas wprowadzać je w życie.

W portalu SuperPolonia.info możecie oglądać jego zdjęcia, nie tylko z USA.

Translate this page:


Podróże bliskie i dalekie, to nie tylko przemieszczanie się w kolejne miejsca zaplanowanej podróży. To także wypoczynek i regeneracja sił. Warto pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować nocleg w korzystnej cenie. Na przykład w wyszukiwarce trivago.pl, gdzie znajdziesz także opinie, rekomendacje oraz praktyczne informacje turystyczne, aby jak najmilej spędzić czas.
Uśmiechnij się
Ciekawostki, humor, satyra
Wyszukiwane słowa:
Philadelphia, polityka, Austria, Miami, Kargul i Pawlak, biznes, Romandia, Ateny, Nowy Jork, Koszyce, Izrael, Erywań, Naas, Wawel, Duisburg, Rzym, Piraeus, Calabria, Holandia, Puerto Penasco, Stroudsburg, Suceava, Quito, Coventry, hotele, Tuam, II wojna światowa, kolędy polskie, Prilepa
Linki

Zobacz także:
Podróże
Z życia Polonii
Uśmiech Polonii
Zdjęcia i filmy

Partia Dobrego Humoru