Podróże, ciekawostki, rozrywka - portal dla Polaków na całym świecie

Szczepan Sadurski - rysownik prasowy, karykaturzysta, ilustrator

Informacja dla redakcji czasopism ogólnopolskich, branżowych, polonijnych...


Jeśli chciałbyś, aby moje rysunki wkrótce radowały oczy czytelników Twojego czasopisma - napisz na dobryhum[małpa]wa.onet.pl, podając kilka wstępnych informacji. Wkrótce otrzymasz odpowiedź i uzgodnimy zasady współpracy. 

Zachęcam też do kontaktu portale, firmy różnych branż...

 


Jestem doświadczonym rysownikiem satyrycznym i ilustratorem. W minionych latach ponad 200 tytułów prasowych w Polsce i innych krajach świata opublikowało kilka tysięcy moich rysunków.

 

Rysuję też dla stacji telewizyjnych, portali internetowych, ilustruję książki i podręczniki szkolne, współpracuję z agencjami reklamowymi, firmami które chcą aby to co stworzę reklamowało ich produkty, organizacjami, urzędami...

Mieszkam w Warszawie. 

 

 

 
NIE TYLKO W POLSCE
Moje doświadczenie i autorytet powodują, że jestem zapraszany do jurorowania w międzynarodowych konkursach karykatury (Polska, Szwecja, Turcja), byłem specjalnym gościem międzynarodowych festiwali (Armenia, Australia, Francja).

Wystawy i ekspozycje moich rysunków były prezentowane m.in. w Nowym Jorku, Melbourne, Kapsztadzie, Barcelonie, Wilnie, Moskwie, Atenach, Warszawie, Newcastle...

Potwierdzeniem tego co tu piszę, są setki internetowych stron, które to udokumentowały oraz wywiady ze mną w różnych mediach (prasa, radio, telewizja).
KARYKATURZYSTA
Rysuję także karykatury portretowe - dla firm i osób prywatnych, na prezent - tu więcej informacji


Także karykatury na żywo podczas zamkniętych imprez (m.in. firmowe eventy, targi). Rysowałem m.in. na targach w Monachium (Niemcy), Londynie i Birmingham (Wielka Brytania), w Nowym Jorku (tam w 2012 r. jedna z gazet napisała, że jestem "jednym z najszybszych karykaturzystów świata").

Oczywiście najwięcej
karykatur rysuję w Polsce, niezależnie od pory roku. Dzięki temu poznałem setki interesujących miejsc, we wszystkich regionach kraju. W minionych 10 latach moją karykaturę (wesoły portret) otrzymało 40 tysięcy osób. 


 A może wystawa?

Możliwość zorganizowania mniejszej lub większej ekspozycji moich rysunków humorystycznych (tematyka do uzgodnienia, podobnie jak sposób dostarczenia rysunków).

Uzupełnieniem otwarcia wystawy może być spotkanie z autorem, możliwość rysowania karykatur uczestników spotkania.

Polska i nie tylko.


 
Zapraszam do współpracy - Szczepan Sadurski

Translate this page:


Podróże bliskie i dalekie, to nie tylko przemieszczanie się w kolejne miejsca zaplanowanej podróży. To także wypoczynek i regeneracja sił. Warto pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować nocleg w korzystnej cenie. Na przykład w wyszukiwarce trivago.pl, gdzie znajdziesz także opinie, rekomendacje oraz praktyczne informacje turystyczne, aby jak najmilej spędzić czas.
Uśmiechnij się
Ciekawostki, humor, satyra
Wyszukiwane słowa:
Philadelphia, polityka, Austria, Miami, Kargul i Pawlak, biznes, Romandia, Ateny, Nowy Jork, Koszyce, Izrael, Erywań, Naas, Wawel, Duisburg, Rzym, Piraeus, Calabria, Holandia, Puerto Penasco, Suceava, Uśmiech Polonii, Quito, Coventry, hotele, Tuam, II wojna światowa, kolędy polskie, Prilepa
Linki

Zobacz także:
Podróże
Z życia Polonii
Uśmiech Polonii
Zdjęcia i filmy

Partia Dobrego Humoru