Podróże, ciekawostki, rozrywka - portal dla Polaków na całym świecie

Jacek JoniecJacek Joniec pochodzi z Limanowej, jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie. Obecnie mieszka w Phoenix (Arizona, USA). Bardzo lubi fotografować oraz  podróżować, więc w kolejne wyprawy zabiera ze sobą aparat fotograficzny. A to, co pstryknął (nie tylko z Arizony), a przynajmniej niewielką tego część, można zobaczyć w naszym portalu SuperPolonia.info.

Blog Jacka Jońca: http://jjoniec.blogspot.com


I trochę zdjęć: http://fineartamerica.com/profiles/jacek-joniec.html

Translate this page:


Podróże bliskie i dalekie, to nie tylko przemieszczanie się w kolejne miejsca zaplanowanej podróży. To także wypoczynek i regeneracja sił. Warto pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować nocleg w korzystnej cenie. Na przykład w wyszukiwarce trivago.pl, gdzie znajdziesz także opinie, rekomendacje oraz praktyczne informacje turystyczne, aby jak najmilej spędzić czas.
Uśmiechnij się
Ciekawostki, humor, satyra
Wyszukiwane słowa:
Philadelphia, polityka, Austria, Miami, Kargul i Pawlak, biznes, Romandia, Ateny, Nowy Jork, Koszyce, Izrael, Naas, Wawel, Duisburg, Rzym, Piraeus, Calabria, Holandia, Puerto Penasco, Stroudsburg, Suceava, Uśmiech Polonii, Quito, Coventry, hotele, Tuam, II wojna światowa, kolędy polskie, Prilepa
Linki

Zobacz także:
Podróże
Z życia Polonii
Uśmiech Polonii
Zdjęcia i filmy

Partia Dobrego Humoru