Podróże, ciekawostki, rozrywka - portal dla Polaków na całym świecie

Mariusz Sadurski

Jestem absolwentem zarządzania i marketingu oraz turystyki i rekreacji. Od 2010 roku prowadzę blog na temat PR i marketingu w turystyce.

W branży turystycznej pracuję nieprzerwanie od 2003 roku. Mam pięcioletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji równoległych projektów w obszarze marketingu i PR. Moją mocną stroną jest również konsulting turystyczny dla miast i regionów.

Aktualnie odpowiadam za marketing i public relations Supertour Lufthansa City Center - agencji IATA, która zajmuje się zarządzaniem podróżami służbowymi, organizacją wyjazdów motywacyjnych oraz kompleksową obsługą turystów biznesowych przyjeżdżających do Polski.


Strona www:
www.mariuszsadurski.pl

Translate this page:


Podróże bliskie i dalekie, to nie tylko przemieszczanie się w kolejne miejsca zaplanowanej podróży. To także wypoczynek i regeneracja sił. Warto pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować nocleg w korzystnej cenie. Na przykład w wyszukiwarce trivago.pl, gdzie znajdziesz także opinie, rekomendacje oraz praktyczne informacje turystyczne, aby jak najmilej spędzić czas.
Uśmiechnij się
Ciekawostki, humor, satyra
Wyszukiwane słowa:
Philadelphia, polityka, Austria, Miami, Kargul i Pawlak, biznes, Romandia, Ateny, Nowy Jork, Koszyce, Izrael, Erywań, Naas, Wawel, Duisburg, Rzym, Piraeus, Calabria, Holandia, Puerto Penasco, Stroudsburg, Suceava, Uśmiech Polonii, Quito, Coventry, hotele, Tuam, II wojna światowa, kolędy polskiePrilepa
Linki

Zobacz także:
Podróże
Z życia Polonii
Uśmiech Polonii
Zdjęcia i filmy

Partia Dobrego Humoru