Podróże, ciekawostki, rozrywka - portal dla Polaków na całym świecie
Wyszukaj w treści i słowach kluczowych:
Jak płacić w zagranicznych sklepach on-line?
Chcesz kupić coś w zagranicznym sklepie internetowym? Obecnie to  żaden problem. Dzisiaj przez internet możemy składać zamówienia w sklepach niemal na całym świecie. Jak zapłacić wtedy za swoje zakupy?

Polacy coraz częściej kupują w sklepach internetowych – nie tylko w tych w Polsce, ale również w innych krajach. To bardzo szeroki asortyment różnych produktów w niskich cenach, które mogą być dostarczone do nas pocztą albo kurierem. Za granicą możemy kupować między innymi elektronikę, książki, ubrania, obuwie, aby wspomnieć tylko o niektórych produktach.

Zakupy w sklepach internetowych za granicą są podobne do tych w naszym kraju – wybieramy odpowiadające nam produkty, a potem zakładamy swoje konto i określamy adres do przesyłki, metodę zapłaty oraz wysyłki. To właśnie metoda zapłaty często wzbudza wiele pytań. Jak możemy płacić w sklepach zagranicznych?

Karty cieszą się największym powodzeniem

Główną metodą zapłaty preferowaną przez większość sklepów zagranicznych jest zapłata kartą. Możemy wykorzystać nie tylko kartę kredytową, ale również zwykłą kartę płatniczą, gdy ma ona odblokowane metody płatności on-line. Możemy zrobić to często na naszym serwisie transakcyjnym on-line w banku albo podczas rozmowy z infolinią banku.

Zapłata karta jest prosta – wpisujemy odpowiednie dane z karty i potwierdzamy je trzycyfrowym kodem z tyłu. Powinniśmy uważać, aby dane te nie dostały się w ręce żadnej niepowołanej osoby! Po zapłacie odpowiednia suma blokowana jest na naszym koncie i po jakimś czasie pobierana.

Systemy płatności internetowych

Druga metoda płatności stosowana w zagranicznych sklepach internetowych to systemy płatności internetowych, na przykład popularny PayPal. Możemy podpiąć pod niego kartę albo wykonać przelew z banku – wtedy zapłata odbywa się z użyciem przelanej sumy.

W przypadku zagranicznych sklepów internetowych zasadniczo nie mamy możliwości skorzystania ze standardowego przelewu – dopuszcza go niewiele sklepów. Także płatność za pobraniem jest bardzo rzadko spotykana. Na stronie internetowej https://ocenbank.pl/opinie-o-bankach/ przeczytasz opinię o ofertach banków które umożliwią Ci dokonywanie transakcji internetowych. Gdybyś jednak potrzebował na start dodatkowej gotówki zobacz również stronę https://bigady.com/pl/

  Wyślij / Wydrukuj / Dodaj newsa / Kanał RSS


Słowa kluczowe: Chcesz kupić coś w zagranicznym sklepie internetowym? Obecnie to żaden problem. Jak zapłacić wtedy za swoje zakupy?
Losowe newsy z tego działu:
Z Zakopanego na szczyt Gubałówki
Z Zakopanego na szczyt Gubałówki Kolej linowo-terenowa na Gubałówkę. »
Podatek za modlitwę
Podatek za modlitwę Czy wszyscy pielgrzymi przybywający pomodlić się na Jasną Górę, będą płacić w Częstochowie specjalny podatek? »
Syrenka Warszawska, Starówka w Warszawie
Syrenka Warszawska, Starówka w Warszawie Syrenka - symbol Warszawy, stolicy Polski. »
Samochody z Elbląga
Samochody z Elbląga Początki motoryzacji na świecie i w Polsce. Rok 1907: pierwsze samochody z fabryki w Elblągu. »
Arktyka coraz bardziej przyjazna
Arktyka coraz bardziej przyjazna Także Polska chce zwiększyć swą obecność w najzimniejszych rejonach świata. »
Losowe newsy z całego portalu:
TVP INFO dla Polonii
TVP INFO dla Polonii 22 stycznia 2016 r. Telewizja Polska odkoduje sygnał TVP INFO na satelicie Hot Bird. »
Szkoła Polska w Zurychu, Szwajcaria
Szkoła Polska w Zurychu, Szwajcaria Szkolny Punkt Konsultacyjny przy Ambasadzie RP w Bernie, z siedzibą w Zurychu. »
Polacy na Malcie
Polacy na Malcie Malta. Polonia na Malcie. »
London Eye w Londynie
London Eye w Londynie Londyńskie Oko nad brzegiem Tamizy. »
Zamek Glamis w Szkocji
Zamek Glamis w Szkocji Malowniczy, a w dodatku najbardziej nawiedzony zamek w Szkocji oraz wesoły wieżowiec Partii Dobrego Humoru. »

Spodobała ci się informacja? Sprawdź w naszej wyszukiwarce kolejne interesujące tematy.

Powiadom znajomych o naszym portalu!
• Masz dla nas informację, tekst lub ciekawe zdjęcia?
• Znasz kogoś, kto powinien znaleźć się w naszym katalogu Polonii?
• Chcesz uzupełnić wpis lub zmienić ilustrację?
Napisz
Będziemy wdzięczni, jeśli umieścisz linka do SuperPolonia.info :-)


Translate this page:


Podróże bliskie i dalekie, to nie tylko przemieszczanie się w kolejne miejsca zaplanowanej podróży. To także wypoczynek i regeneracja sił. Warto pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować nocleg w korzystnej cenie. Na przykład w wyszukiwarce trivago.pl, gdzie znajdziesz także opinie, rekomendacje oraz praktyczne informacje turystyczne, aby jak najmilej spędzić czas.
Uśmiechnij się
Ciekawostki, humor, satyra
Wyszukiwane słowa:
Philadelphia, polityka, Austria, Miami, Kargul i Pawlak, biznes, Ateny, Nowy Jork, Koszyce, Izrael, Erywań, Naas, Wawel, Duisburg, Rzym, Piraeus, Calabria, Holandia, Puerto Penasco, Stroudsburg, Suceava, Uśmiech Polonii, Quito, Coventry, hotele, Tuam, II wojna światowa, kolędy polskie, Prilepa
Linki

Zobacz także:
Podróże
Z życia Polonii
Uśmiech Polonii
Zdjęcia i filmy

Partia Dobrego Humoru