Podróże, ciekawostki, rozrywka - portal dla Polaków na całym świecie


Działy: Polacy na świecie i Media polonijne
• Informacje do newsów umieszczonych w portalu SuperPolonia.info, pochodzą z ogólnodostępnych źródeł umieszczonych w Internecie lub zostały bezpośrednio przesłane przez zainteresowanych.

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji/redakcji o którym napisaliśmy i chciałbyś:
A) wprowadzić zmianę w treści (np. rozszerzenie informacji),
B) usunąć lub zmienić ilustrację,
C) wykasować wpis w całości
- prosimy o kontakt. Robimy to bezpłatnie i na bieżąco, wystarczy przesłać materiały.
Zastrzegamy sobie opracowanie przesłanych materiałów (skróty, korekta redakcyjna).

Materiały ilustracyjne w większości pochodzą ze stron www, o których informujemy lub są fragmentami screenów tych stron. Zostały przez nas wykorzystane dobrej wierze, dla jak najlepszego zilustrowania przedstawianych w naszym portalu organizacji i mediów i służą jako uzupełnienie informacji. Jeśli ktokolwiek chciałby, abyśmy usunęli zdjęcie, zrobimy to niezwłocznie po otrzymaniu e-maila. Część zdjęć pochodzi z Wikipedii, która udostępnia je na zasadzie Creative Commons, są też naszymi materiałami.

Zdajemy sobie sprawę, że zawartość portalu nie jest pełna i niektóre polonijne podmioty pominęliśmy. Nie jest to działanie celowe. Jeśli uważasz, że zostałeś pominięty - po prostu napisz do nas informację, dołącz ilustrację i linka do strony www. Podmioty, których tematyka pasuje do profilu SuperPolonia.info i prześlą informację, zostaną bezpłatnie dodane do naszej bazy. W przypadku jeśli uznamy, że jest to działalność komercyjna (biznesowa) i służy wyłącznie zarabianiu - możemy odmówić publikacji. Zachęcamy wówczas do zakupu reklamy u nas.

Zebrane przez nas materiały oraz treść wpisów, została przez nas opracowana i nie może być kopiowana bez naszej zgody.


Działy: Ciekawostki polskie
oraz Podróże po świecie
• Zdjęcia oraz teksty są podpisane imieniem i nazwiskiem autora. W części przypadków korzystaliśmy z Wikipedii, która udostępnia je na zasadzie Creative Commons.

Dział: Humor
• Materiały tekstowe i rysunki zostały udostępnione przez portal rozrywkowy Sadurski.com. Teksty i rysunki ze zbiorów Wydawnictwa Humoru i Satyry Superpress. Jeśli chciałbyś z nich skorzystać, np. na stronie www - prosimy o kontakt.

Translate this page:


Podróże bliskie i dalekie, to nie tylko przemieszczanie się w kolejne miejsca zaplanowanej podróży. To także wypoczynek i regeneracja sił. Warto pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować nocleg w korzystnej cenie. Na przykład w wyszukiwarce trivago.pl, gdzie znajdziesz także opinie, rekomendacje oraz praktyczne informacje turystyczne, aby jak najmilej spędzić czas.
Uśmiechnij się
Ciekawostki, humor, satyra
Wyszukiwane słowa:
Philadelphia, polityka, Austria, Miami, Kargul i Pawlak, biznes, Romandia, Ateny, Koszyce, Izrael, Erywań, Naas, Wawel, Duisburg, Rzym, Piraeus, Calabria, Holandia, Puerto Penasco, Stroudsburg, Suceava, Uśmiech Polonii, Quito, Coventry, hotele, Tuam, II wojna światowa, kolędy polskie, Prilepa
Linki

Zobacz także:
Podróże
Z życia Polonii
Uśmiech Polonii
Zdjęcia i filmy

Partia Dobrego Humoru