Podróże, ciekawostki, rozrywka - portal dla Polaków na całym świecie


Reklama w portalu SuperPolonia.info

Obecnie portal Super Polonia odwiedza 10 tysięcy osób miesięcznie (300-400 dziennie).

• Jest kilka miejsc, w których możemy umieścić Twoją reklamę na określony okres czasu (np. na rok). Warunek: zapłata uzgodnionej kwoty z góry. Na razie nie mamy szczegółowego cennika, prosimy o zapytanie, na które odpowiemy. Pisząc, podaj adres www który chcesz reklamować.

Jest też możliwość publikacji newsów o treści informacyjno-promocyjnej, które potem znajdują się w portalu np. przez rok i są dostępne w wynikach wyszukiwania SuperPolonia.

Patron / sponsor portalu?

Zapraszamy do kontaktu firmy, nie tylko z branży turystycznej. Jest możliwość zostania oficjalnym sponsorem / patronem naszego portalu lub jednego z jego działów.

• Jeśli masz jakąś konkretną propozycję, zapytanie związane z reklamą - prosimy o kontakt.

Możliwe reklamy barterowe - czyli wymiana reklam. W takim przypadku prosimy o adres www i podanie liczby osób odwiedzających (miesięcznie).

Translate this page:


Podróże bliskie i dalekie, to nie tylko przemieszczanie się w kolejne miejsca zaplanowanej podróży. To także wypoczynek i regeneracja sił. Warto pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować nocleg w korzystnej cenie. Na przykład w wyszukiwarce trivago.pl, gdzie znajdziesz także opinie, rekomendacje oraz praktyczne informacje turystyczne, aby jak najmilej spędzić czas.
Uśmiechnij się
Ciekawostki, humor, satyra
Wyszukiwane słowa:
Philadelphia, polityka, Austria, Miami, Kargul i Pawlak, biznes, Romandia, Ateny, Nowy Jork, Koszyce, Izrael, Erywań, Naas, Wawel, Duisburg, Rzym, Piraeus, Calabria, Holandia, Puerto Penasco, Stroudsburg, Suceava, Uśmiech Polonii, Quito, Coventry, hotele, Tuam, II wojna światowa, kolędy polskiePrilepa
Linki

Zobacz także:
Podróże
Z życia Polonii
Uśmiech Polonii
Zdjęcia i filmy

Partia Dobrego Humoru