Podróże, ciekawostki, rozrywka - portal dla Polaków na całym świecie


Reklama w portalu SuperPolonia.info

Obecnie portal Super Polonia odwiedza 10 tysięcy osób miesięcznie (300-400 dziennie).

• Jest kilka miejsc, w których możemy umieścić Twoją reklamę na określony okres czasu (np. na rok). Warunek: zapłata uzgodnionej kwoty z góry. Na razie nie mamy szczegółowego cennika, prosimy o zapytanie, na które odpowiemy. Pisząc, podaj adres www który chcesz reklamować.

Jest też możliwość publikacji newsów o treści informacyjno-promocyjnej, które potem znajdują się w portalu np. przez rok i są dostępne w wynikach wyszukiwania SuperPolonia.

Patron / sponsor portalu?

Zapraszamy do kontaktu firmy, nie tylko z branży turystycznej. Jest możliwość zostania oficjalnym sponsorem / patronem naszego portalu lub jednego z jego działów.

• Jeśli masz jakąś konkretną propozycję, zapytanie związane z reklamą - prosimy o kontakt.

Możliwe reklamy barterowe - czyli wymiana reklam. W takim przypadku prosimy o adres www i podanie liczby osób odwiedzających (miesięcznie).

Translate this page:


Podróże bliskie i dalekie, to nie tylko przemieszczanie się w kolejne miejsca zaplanowanej podróży. To także wypoczynek i regeneracja sił. Warto pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować nocleg w korzystnej cenie. Na przykład w wyszukiwarce trivago.pl, gdzie znajdziesz także opinie, rekomendacje oraz praktyczne informacje turystyczne, aby jak najmilej spędzić czas.
Uśmiechnij się
Ciekawostki, humor, satyra
Wyszukiwane słowa:
Philadelphia, polityka, Austria, Miami, Kargul i Pawlak, biznes, Romandia, Nowy Jork, Koszyce, Izrael, Erywań, Naas, Wawel, Duisburg, Rzym, Piraeus, Calabria, Holandia, Puerto Penasco, Stroudsburg, Suceava, Uśmiech Polonii, Quito, Coventry, hotele, Tuam, II wojna światowa, kolędy polskie, Prilepa
Linki

Zobacz także:
Podróże
Z życia Polonii
Uśmiech Polonii
Zdjęcia i filmy

Partia Dobrego Humoru