Podróże, ciekawostki, rozrywka - portal dla Polaków na całym świecie


Piszcie, informujcie
• Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji lub redakcji, której jeszcze nie przedstawiliśmy - napisz do nas informacje, dołącz ilustrację, zdjęcie. Wkrótce powiększymy nasz "polonijny katalog" o informację, którą nam przesłałeś. Zastrzegamy sobie możliwość skrótów lub zmian redakcyjnych przesłanych tekstów.


• Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji lub redakcji o której już umieściliśmy informację, chciałbyś zmienić treść, rozszerzyć, zmienić ilustrację, itp - prosimy o przesłanie tekstu, ewentualnie też materiału ilustracyjnego. Nie pobieramy opłat!

• Zapraszamy do kontaktu Polaków mieszkających za granicą. Informujcie nas o tym, co ciekawego dzieje się wśród Polonii w waszym mieście i kraju, chwalcie się tym, co robicie. Z najciekawszych informacji chętnie przygotujemy kolejne newsy. Wystarczy zaproponować swój tekst lub choćby nawet wysłać linka do strony www, na której jest coś, co może nas zainteresować. Czytamy każdy e-mail.

• Jeśli tematyka naszego portalu jest ci bliska, chciałbyś zostać jego kolejnym autorem - napisz coś o sobie i zaproponuj zdjęcia, teksty lub tematy, o których chciałbyś napisać. Zastrzegamy, że autorom nie płacimy honorariów.

• Mieszkasz lub byłeś w ciekawym miejscu Polski, świata? Zrobiłeś zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wyślij je do nas.

• A może mas
z ciekawe pomysły i propozycje? Napisz do nas

Polonijne media
• Prosimy o kontakt przedstawicieli portali internetowych i prasy, chętnie nawiążemy współpracę, nie tylko w postaci wymiany linków.

Patronat medialny
Obejmujemy patronatem ciekawe przedsięwzięcia, informując o nich naszych czytelników. W zamian oczekujemy umieszczenia naszego logo na materiałach promocyjnych (m.in. plakaty, www). Napisz e-mail z propozycją.

Humor dla mediów polonijnych
• Polskojęzycznym czasopismom i portalom internetowym możemy udostępnić materiały o treści humorystycznej, szczególnie rysunki Szczepana Sadurskiego. Pochodzące z naszych wielkich zbiorów lub wykonane na specjalne zamówienie. Nie obawiaj się o finanse - nie wykluczamy, że udostępnimy je całkiem za darmo, a dokładniej w barterze który zadowoli obie strony. Szczegóły do uzgodnienia.


Wystawa rysunku satyrycznego

• Chętnie udostępnimy (za darmo) materiały, z których możesz zorganizować (niedużą lub sporą) niekomercyjną ekspozycję wesołych rysunków, w dowolnym miejscu świata. Wystawę, która wywoła uśmiech u Polaków, a nawet u osób nie znających języka polskiego. Może to być:

- wystawa rysunków humorystycznych Szczepana Sadurskiego,
- ekspozycja polskie stroje ludowe na wesoło (te rysunki pokazano m.in. we Włoszech, Australii i USA),
- wystawa zbiorowa satyryków z różnych krajów ("10 lat Partii Dobrego Humoru"),
- wystawa rysunków, temat: pegaz i mitologia (tę wystawę pokazaliśmy w Anglii),
- inne (nie wykluczamy przygotowania wystawy na konkretny temat).

Napisz, gdzie jest możliwość pokazania takiej wystawy, nawet jeśli Twój pomysł wyda ci się nieco zwariowany :-)


Do Polaków za granicą
• W związku z rozwojem Partii Dobrego Humoru (Good Humor Party) - międzynarodowej organizacji osób z dużym poczuciem humoru, poza słowem "partia" w nazwie nie mającej nic wspólnego z polityką, poszukujemy ambasadorów PDH w kolejnych krajach świata. Szczerze: poza honorowym tytułem ambasadora (ta informacja znajdzie się na naszej stronie internetowej), legitymacją PDH oraz satysfakcją z włączenia się w jej wesołe działania - nie możemy ci zaoferować niczego, w sensie materialnym. Aktualnie stawiamy na świecie wesołe wieżowce. - zobacz

Jeśli działasz wśród Polonii, masz kontakty i przy okazji innych spraw którymi żyjesz na co dzień, chciałbyś wręczać legitymacje kolejnym osobom z poczuciem humoru i świetnie się przy tym bawić - możesz zostać np. ambasadorem PDH w jakimś mieście, kraju poza Polską. Czekamy na zgłoszenia od osób zainteresowanych - napisz krótko gdzie mieszkasz, kilka zdań o sobie i co chciałbyś zrobić w swoim środowisku, aby idea PDH trafiała do kolejnych osób.

Mile widziane wsparcie mediów polonijnych, które chciałyby poinformować o Partii Dobrego Humoru. Służymy materiałem ilustracyjnym (zdjęcia, rysunki) oraz informacjami. Prosimy o kontakt.


Karykatura na prezent
• Szczepan Sadurski tworzy dla mediów (telewizja, prasa, portale internetowe), ale też wykonuje profesjonalne karykatury, a w zasadzie wesołe portrety, na każdą okazję - dla firm oraz osób prywatnych.

Obojętnie w którym miejscu świata mieszkasz i chciałbyś zamówić taki oryginalny prezent - KLIKNIJ TU.

Translate this page:


Podróże bliskie i dalekie, to nie tylko przemieszczanie się w kolejne miejsca zaplanowanej podróży. To także wypoczynek i regeneracja sił. Warto pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować nocleg w korzystnej cenie. Na przykład w wyszukiwarce trivago.pl, gdzie znajdziesz także opinie, rekomendacje oraz praktyczne informacje turystyczne, aby jak najmilej spędzić czas.
Uśmiechnij się
Ciekawostki, humor, satyra
Wyszukiwane słowa:
Philadelphia, polityka, Austria, Miami, Kargul i Pawlak, biznes, Romandia, Ateny, Nowy Jork, Koszyce, Izrael, Erywań, Naas, Wawel, Duisburg, Rzym, Piraeus, Calabria, Holandia, Puerto Penasco, Stroudsburg, Suceava, Uśmiech Polonii, Quito, Coventry, hotele, Tuam, II wojna światowa, Prilepa
Linki

Zobacz także:
Podróże
Z życia Polonii
Uśmiech Polonii
Zdjęcia i filmy

Partia Dobrego Humoru