Podróże, ciekawostki, rozrywka - portal dla Polaków na całym świecie


Piszcie, informujcie
• Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji lub redakcji, której jeszcze nie przedstawiliśmy - napisz do nas informacje, dołącz ilustrację, zdjęcie. Wkrótce powiększymy nasz "polonijny katalog" o informację, którą nam przesłałeś. Zastrzegamy sobie możliwość skrótów lub zmian redakcyjnych przesłanych tekstów.


• Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji lub redakcji o której już umieściliśmy informację, chciałbyś zmienić treść, rozszerzyć, zmienić ilustrację, itp - prosimy o przesłanie tekstu, ewentualnie też materiału ilustracyjnego. Nie pobieramy opłat!

• Zapraszamy do kontaktu Polaków mieszkających za granicą. Informujcie nas o tym, co ciekawego dzieje się wśród Polonii w waszym mieście i kraju, chwalcie się tym, co robicie. Z najciekawszych informacji chętnie przygotujemy kolejne newsy. Wystarczy zaproponować swój tekst lub choćby nawet wysłać linka do strony www, na której jest coś, co może nas zainteresować. Czytamy każdy e-mail.

• Jeśli tematyka naszego portalu jest ci bliska, chciałbyś zostać jego kolejnym autorem - napisz coś o sobie i zaproponuj zdjęcia, teksty lub tematy, o których chciałbyś napisać. Zastrzegamy, że autorom nie płacimy honorariów.

• Mieszkasz lub byłeś w ciekawym miejscu Polski, świata? Zrobiłeś zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wyślij je do nas.

• A może mas
z ciekawe pomysły i propozycje? Napisz do nas

Polonijne media
• Prosimy o kontakt przedstawicieli portali internetowych i prasy, chętnie nawiążemy współpracę, nie tylko w postaci wymiany linków.

Patronat medialny
Obejmujemy patronatem ciekawe przedsięwzięcia, informując o nich naszych czytelników. W zamian oczekujemy umieszczenia naszego logo na materiałach promocyjnych (m.in. plakaty, www). Napisz e-mail z propozycją.

Humor dla mediów polonijnych
• Polskojęzycznym czasopismom i portalom internetowym możemy udostępnić materiały o treści humorystycznej, szczególnie rysunki Szczepana Sadurskiego. Pochodzące z naszych wielkich zbiorów lub wykonane na specjalne zamówienie. Nie obawiaj się o finanse - nie wykluczamy, że udostępnimy je całkiem za darmo, a dokładniej w barterze który zadowoli obie strony. Szczegóły do uzgodnienia.


Wystawa rysunku satyrycznego

• Chętnie udostępnimy (za darmo) materiały, z których możesz zorganizować (niedużą lub sporą) niekomercyjną ekspozycję wesołych rysunków, w dowolnym miejscu świata. Wystawę, która wywoła uśmiech u Polaków, a nawet u osób nie znających języka polskiego. Może to być:

- wystawa rysunków humorystycznych Szczepana Sadurskiego,
- ekspozycja polskie stroje ludowe na wesoło (te rysunki pokazano m.in. we Włoszech, Australii i USA),
- wystawa zbiorowa satyryków z różnych krajów ("10 lat Partii Dobrego Humoru"),
- wystawa rysunków, temat: pegaz i mitologia (tę wystawę pokazaliśmy w Anglii),
- inne (nie wykluczamy przygotowania wystawy na konkretny temat).

Napisz, gdzie jest możliwość pokazania takiej wystawy, nawet jeśli Twój pomysł wyda ci się nieco zwariowany :-)


Do Polaków za granicą
• W związku z rozwojem Partii Dobrego Humoru (Good Humor Party) - międzynarodowej organizacji osób z dużym poczuciem humoru, poza słowem "partia" w nazwie nie mającej nic wspólnego z polityką, poszukujemy ambasadorów PDH w kolejnych krajach świata. Szczerze: poza honorowym tytułem ambasadora (ta informacja znajdzie się na naszej stronie internetowej), legitymacją PDH oraz satysfakcją z włączenia się w jej wesołe działania - nie możemy ci zaoferować niczego, w sensie materialnym. Aktualnie stawiamy na świecie wesołe wieżowce. - zobacz

Jeśli działasz wśród Polonii, masz kontakty i przy okazji innych spraw którymi żyjesz na co dzień, chciałbyś wręczać legitymacje kolejnym osobom z poczuciem humoru i świetnie się przy tym bawić - możesz zostać np. ambasadorem PDH w jakimś mieście, kraju poza Polską. Czekamy na zgłoszenia od osób zainteresowanych - napisz krótko gdzie mieszkasz, kilka zdań o sobie i co chciałbyś zrobić w swoim środowisku, aby idea PDH trafiała do kolejnych osób.

Mile widziane wsparcie mediów polonijnych, które chciałyby poinformować o Partii Dobrego Humoru. Służymy materiałem ilustracyjnym (zdjęcia, rysunki) oraz informacjami. Prosimy o kontakt.


Karykatura na prezent
• Szczepan Sadurski tworzy dla mediów (telewizja, prasa, portale internetowe), ale też wykonuje profesjonalne karykatury, a w zasadzie wesołe portrety, na każdą okazję - dla firm oraz osób prywatnych.

Obojętnie w którym miejscu świata mieszkasz i chciałbyś zamówić taki oryginalny prezent - KLIKNIJ TU.

Translate this page:


Podróże bliskie i dalekie, to nie tylko przemieszczanie się w kolejne miejsca zaplanowanej podróży. To także wypoczynek i regeneracja sił. Warto pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować nocleg w korzystnej cenie. Na przykład w wyszukiwarce trivago.pl, gdzie znajdziesz także opinie, rekomendacje oraz praktyczne informacje turystyczne, aby jak najmilej spędzić czas.
Uśmiechnij się
Ciekawostki, humor, satyra
Wyszukiwane słowa:
Philadelphia, polityka, Austria, Miami, Kargul i Pawlak, biznes, Romandia, Nowy Jork, Koszyce, Izrael, Erywań, Naas, Wawel, Duisburg, Rzym, Piraeus, Calabria, Holandia, Puerto Penasco, Stroudsburg, Suceava, Uśmiech Polonii, Quito, Coventry, hotele, Tuam, II wojna światowa, kolędy polskie, Prilepa
Linki

Zobacz także:
Podróże
Z życia Polonii
Uśmiech Polonii
Zdjęcia i filmy

Partia Dobrego Humoru